
SportBaby Мат гімнастичний «Книжка 1,6 х 1»
3 468 ₴
- В наявності
- Код: «Книжка 1,6 х 1»
- +380 (63) 552-46-64Керівник компанії
Мат гімнастичний «Книжка 1,6 х 1»
Гімнастичний мат "Книжка 1,6 х 1" – це проста, але цікава зовні, легка і функціональна модель, що складається, яка має всі необхідні для користувачів властивості: міцність, пружність і довговічність. Високі експлуатаційні характеристики гімнастичного мату "Книжка 1,6 х 1" обумовлені використанням при його виготовленні ретельно перевірених якісних матеріалів - шкірвінілу та поролону, які нічим не поступаються своїм натуральним аналогам.
Збільшенню терміну служби, ремонтопридатності, а також простоті в обслуговуванні та догляді сприяє практична та зручна конструкція, що складається зі знімних чохлів та наповнювача.
Мат гімнастичний "Книжка 1,6х1" має яскравий верх, виконаний на замовлення споживача в червоному, жовтому, синьому або зеленому кольорах, який чудово контрастує з чорними боковинами.
Карабкатися вгору сходамистрибати вище голови, перекидатися, займатися єдиноборствами, легкою атлетикою та багатьом іншим, що підкаже дитяча фантазія, стане безпечним і можливим якщо купити гімнастичний мат "Книжка 1,6 х 1". Склавши цей оригінальний гімнастичний мат у вигляді книжки, ви забезпечите собі та малюку подвійний захист під час активних ігор та заняттям спортом.
| Висота | 8 см |
| Ширина | 100 см |
| Довга | 160 см |
| Матеріал | Кожвініл |
| Вага товару | 10 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колір | Кольоровий |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SportBaby |
- Ціна: 3 468 ₴
