
SportBaby Мат гімнастичний «Книжка 2 х 1»
4 159 ₴
- В наявності
- Код: «Книжка 2 х 1»
- +380 (63) 552-46-64Керівник компанії
Мат гімнастичний «Книга 2 х 1»
Гімнастичний мат «Книжка 2х1» - додатковий універсальний спортивний аксесуар, який підійде для будь-якої моделі.. Його відмінністю від іншої групи товарів цього класу є можливість складання на кшталт «книжка».
Використання гімнастичного мату «Книжка 2х1» в оснащенні спортивно-ігрової зони убезпечить вашого малюка під час випадкових падінь. Мат гімнастичний можна застосовувати і як самостійний спортивний снаряд, виконуючи на ньому ранкову гімнастику, перекидатися або стрибати. Шкірзамінник, з якого зроблена поверхня гімнастичного мату «Книжка 2х1», дуже практичний у застосуванні та має гідний зовнішній вигляд, його яскравий колір наповнить кімнату додатковими фарбами. Наповнювач гімнастичного мату – поролон, який відмінно підходить для виконання навіть найактивніших спортивних вправ. Гімнастичний мат довго не втрачає своїх властивостей, залишаючись тривалий час пружним.
Комплектація Мат гімнастичний «Книга 2 х 1»
Чохол – вініл-шкіра, наповнювач – меблевий поролон
Виробник має право без попереднього повідомлення вносити зміни у виріб, які погіршують його технічні характеристики.
| Висота | 8 см |
| Ширина | 100 см |
| Довга | 200 см |
| Матеріал | Кожвініл |
| Вага товару | 10 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колір | Кольоровий |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SportBaby |
- Ціна: 4 159 ₴
