Топ продаж

Прикроватная тумба Лайт
1 249 ₴
- В наличии
+380 (96) 925-72-21
менеджер Ирина- +380 (63) 552-46-64Руководитель компании
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Приліжкова тумба — це невіддільна частина та доповнення вашої спальної кімнати
Висота 45 см.
Ширина 45 см.
Глибина 38 см.
Матеріал:
~ ЛДСП 16 мм. виробництва Swisspan
~ крайка ПВХ 0,6 мм. (пластик)
~ телескопічні напрямні
Фабричне свердління (без видимих кріплень)!
! ! ! Комплектація тумб у розібраному стані в фабричному пакованні, до яких додається докладна, покрокова інструкція зі збирання меблів, вся фурнітура та кріплення!
Ви з легкістю зберете меблі своїми руками!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота комода | 80 см |
| Глубина комода | 45 см |
| Количество выдвижных ящиков | 9 шт. |
| Комплектация пеленатором | Да |
| Пол | Унисекс |
| Ширина комода | 190 см |
Информация для заказа
- Цена: 1 249 ₴






